• 1
 • 2
 • 3
 • Kto sme
 • Vyšetrenie
 • Povedali o nás krátko

Sme klasickí homeopati, profesionáli, registrovaní homeopati Slovenskej komory homeopatov.

Homeopatia je naša srdcová záležitosť. Je to veda, umenie a vášeň zároveň. Ako homeopati pomáhame ľudôm z ich chronických trápení a chorôb tam, kde častokrát tradičná medcína má obmedzené a niekedy žiadne možnosti.

Naším cieľom a cieľom homeopatickej liečby je nastolenie úplného zdravia bez závislosti na liekoch.

Erika Piovarči, SAKHom.
je klasický diplomovaný homeopat, registrovaný homeopat Slovenskej komory homeopatov. Homeopatiou sa zaoberá od roku 2003. Špecializuje sa na liečenie kojencov a detí, podporu a pomoc v tehotenstve, pri pôrode, popôrodnú starostlivosť a pomoc pri komplikáciách s kojením a na liečenie úrazov a akútnych ochorení. Na kurzoch homeopatie na doma učí mamičky a všetkých záujemcov o homeopatiu ako jednoducho a efektívne používať homeopatiu doma.

 

image Sme profesionálni členovia Slovenskej komory homeopatov +
 
image Ako SKH spolupracujeme s European Council for Classical Homeopathy +
 
image Študovali sme a naustále sa vzdelávame na Slovenskej akadémie klasickej homeopatie +
 
Ako prebieha homeopatické vyšetrenie

Homeopatické vyšetrenie je dôverný rozhovor medzi klientom a homeopatom, pri ktorom homeopat získava informácie o fyzickom a psychickom stave svojho klienta.

  Súčasťou tohto rozhovoru je
 • odoberanie osobnej i rodinnej anamnézy,
 • životný príbeh klienta a životné okolnosti, ktoré ho obklopovali pri vzniku jeho problému,
 • zároveň sa homeopat snaží zistiť špecifické chute a averzie k jedlu alebo nápojom,
 • preferencie počasia, podnebia a mnoho ďalších informácii, ktorých cieľom je poskytnúť čo možno najpresnejší a jedinečný obraz klienta.

Je dôležité, aby klient vedel o týchto špecifikách do istej miery spontánne rozprávať a poznať ich, pretože na nich sa zakladá predpis homeopatického lieku.

Na základe tohto psychosomatického obrazu potom homeopat v závere vyšetrenia odporučí homeopatický liek a určí postup užívania.

Kontrola

V závislosti od vývoja stavu pacienta je potrebné vykonať jedno, alebo viac kontrolných vyšetrení. Prvé kontrolné vyšetrenie je zvyčajne 6 týždňov po podaní lieku. V období medzi vyšetreniami je pacient s homeopatom v kontakte prostredníctvom telefónu alebo emailu.

Liečbu akútnych ochorení

Liečbu akútnych ochorení ako chrípka, angína, nádcha, prechladnutie, zápaly, tráviace problémy, nevoľnosť, zranenia a k tomu potrebné vyšetrenie je možné absolvovať aj online cez skype, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. či telefonicky .

Čítať ďalej
Jarmila, Bratislava:

Ak chceme niečomu naozaj veriť, musíme to vyskúšať, najlepšie na sebe. Môj dlhoročný problém, už teda chronický, bolo svrbenie pokožky, bolesti hlavy a mdlosť. Ako náhle som otehotnela, postúpilo to k horšiemu. Mala som za potrebu vyhľadať odborníkov, ktorí mi pomôžu i počas tehotenstva. Môj partner mi odporúčal homeopatiu, ktorú on používa už x rokov. ...a tak som do toho šla .Na odporúčanie mi dohodol stretnutie s homeopatom. Pri prvom stretnutí ma privítali manželia Piovarčioví. Čo ma prekvapilo bolo, že na začiatok potrebovali vedieť môj život od A - Z, aby vedeli liečiť moje ťažkosti. Musím povedať, že sa to oplatilo! Nie hneď, veď zázraky sú len v rozprávkach, ale po niekoľkých sedeniach a užití liekoch, moje problémy ustúpili, za čo som im veľmi vďačná. Nehovoriac o tom, že sú kedykoľvek na ta telefóne a na maili.


Jana, Viedeň:

Moja dcéra trpí na rôzne alergie. Jej problémy začínajú na jar, keď sa príroda prebúdza zo zimného spánku a začnú kvitnúť rôzne kvety a trávy. Začnú ju svrbieť oči, opuchnú jej, tečie jej z nosa. Nechcela som jej nasadiť alopatické lieky, ktoré len potlačia príznaky, ale nevyliečia. A to už nespomínam vedľajšie účinky. Vsadili sme na homeopatiu a myslím, že sme urobili dobre. Dcéra brala homeopatické konštitučné lieky a prejavy alergie sa úplne minimalizovali. Po pokosení trávy si párkrát siahla na oči a vyfúkala nos,trvalo to pár minút-to bolo všetko!!!! To sa nedá ani porovnať s predchádzajúcimi reakciami, keď sme museli utiecť z parku domov, lebo nemohla svrbenie očí v parku od kvitnúcich tráv vydržať a lialo jej neustále z nosa. Takže: homeopatiu vrele odporúčam.


 

Čítať ďalej