Homeopatia (nielen) na doma v Pohľadoch

Homeopatia (nielen) na doma v PohľadochV Pohľadoch, v časopise Slovákov v Rakúsku, vyšla dvojstránka o našej prednáške o homeopatii na doma vo Viedni spolu s rozhovorom...

Čítať ďalej: Homeopatia (nielen) na doma v Pohľadoch

Krátky vianočný homeopatický prí(beh)pad

Cez vianočné sviatky mi volá pacientka: "Znovu ma bolí v krku, rozmýsľala som či pôjdem na pohotovosť. Dva krát som brala antibiotiká na angínu a stále to nie je dobré."

"Opíšte mi presne čo a ako Vás bolí", hovorím.

Čítať ďalej: Krátky vianočný homeopatický prí(beh)pad

Fakty o homeopatii a pneumónii

pneumónia (autor: Pulmonary Pathology)Jedným z nebezpečných následkov chrípky je pneumónia. Má značnú úmrtnosť a v posledných desaťročiach bola spájaná s narastajúcou chorobnosťou.

Vedeli ste, že homeopatia sa úspešne používala takmer 200 rokov na liečenie akútneho zápalu pľúc?

Lekár a homeopat Dr.Saine z Národného centra homeopatie v USA zozbieral relevantné údaje ku liečbe pneumónie homeopatiou, podľa ktorých by homeopatia mala byť uprednosťovanou liečebnou metódou pri tomto ochorení.

Čítať ďalej: Fakty o homeopatii a pneumónii

Osobnosti sa liečia homeopatiou

Cindy Crawford na premiére Fantastický pán Lišiak 2009Cindy Crawford sa zdôverila v show Oprah Winfrey, že homeopatia je pre ňu, ako matku dvoch detí, nenahraditeľná. Ukazujúc plastikovú krabičku obsahujúcu malé ampulky s homeopatickými liekmi prvej pomoci, povedala:


Som lekárom svojej rodiny a veľkým fanúšikom homeopatie. Ak idem niekam s deťmi, vždy si beriem so sebou lekárničku s homeopatickými liekmi. Chutia sladko, takže deti ich zoberú.

 

Paul McCartney na živo v Dubline 2010Paul McCartney je veľkým fanúšikom homeopatie. Paula priviedla k homeopatii jeho manželka Linda, ktorá videla, ako vynikajúco homeopatia funguje, keď sa nevedela zbaviť svojich angín. Najprv jej predpísali antibiotiká, čo len dočasne zahnalo angínu. Po konzultácii s homeopatom a užití homeopatík, angíny zmizli a nevrátili sa.

Neviem si to predstaviť bez homeopatie. V skutočnosti, nikam nechodím bez homeopatických liekov. Často ich užívam.

 

Monica BellucciMonica Bellucci, talianska herečka a modelka, sa v starostlivosti o svoj mladistvý zjav opiera o prírodnú medicínu. Hovorí, že najprv skúsi homeopatiu ako sa blíži k menopauze.


Menopauza? Som pripravená, nebojím sa... Som veľkým podporcom homeopatie. Najprv skúsim prírodnú medicínu a až neskôr, uvidím, hormonálnu terapiu.

Čítať ďalej: Osobnosti sa liečia homeopatiou