Povedali o nás

Jarmila, Bratislava:

Ak chceme niečomu naozaj veriť, musíme to vyskúšať, najlepšie na sebe. Môj dlhoročný problém, už teda chronický, bolo svrbenie pokožky, bolesti hlavy a mdlosť. Ako náhle som otehotnela, postúpilo to k horšiemu. Mala som za potrebu vyhľadať odborníkov, ktorí mi pomôžu i počas tehotenstva. Môj partner mi odporúčal homeopatiu, ktorú on používa už x rokov. ...a tak som do toho šla .Na odporúčanie mi dohodol stretnutie s homeopatom .Pri prvom stretnutí ma privítali manželia Piovarčioví. Čo ma prekvapilo bolo, že na začiatok potrebovali vedieť môj život od A - Z, aby vedeli liečiť moje ťažkosti. Musím povedať, že sa to oplatilo! Nie hneď, veď zázraky sú len v rozprávkach, ale po niekoľkých sedeniach a užití liekoch, moje problémy ustúpili, za čo som im veľmi vďačná. Nehovoriac o tom, že sú kedykoľvek na ta telefóne a na maili.


Denisa, Viedeň:

Ahojte všetci zástancovia a odporcovia homeopatie. Chcela, by som sa s Vami podeliť o skúsenosti z oblasti alternatívnej medicíny - homeopatie. Mám 5 ročnú dcérku, ktorej pred troma rokmi diagnostikovali nosové polypy. Dcérka mala opakovane zápaly nosových dutín a silné záchvaty kašla hlavne v noci. Návštevy detského a krčného lekára boli u nás na pravidelnom poriadku. Dcérke naordinovali nosné kvapky, rôzne sirupy proti kašlu, inhalácie kortizónom a bolo to vybavené. Myslím, že sme vyskúšali všetko, čo sa dalo. Nakoniec sme dostali odporúčanie na operáciu odstránenia nosových polypov. Detský lekár sa vyjadril, že to je jediné riešenie, ktoré dcérke pomôže. Pretože som nechcela dcérku dať takú malú operovať a zo skúsenosti mojho manžela, ktorý má nosové polypy tiež viem, že sa stále vracajú, som sa rozhodla vyskúšať homeopatiu. Vyhľadala som na internete klasického homeopata p. Piovarčiho. Po 2 hodinovej konzultácii sme začali s homeopatickou liečbou. Zhruba po dvoch týždňoch sa začal stav dcérke veľmi zlepšovať. Po mesiaci sme urobili kontrolu u krčného lekára a polypy sa jej podstatne zmenšili. Po dvoch mesiacoch mi krčný lekár povedal, že polypy sú preč. Pán Piovarči pomohol mojej dcérke veľa krát. Liečili sme oslabenú imunitu, problémy s adaptáciou, prechladenia atď. Pred pár mesiacmi som mala veľký problém s fizúrou konečníka. Mala som ísť na operáciu, ale odložila som ju vyskúšala opäť homeopatiu. Po 4 mesačnom trápení a používaní rôznych mastí mi nakoniec pomohli homeopatické globuli. Mám veľmi pozitívny názor na homeopatiu. Nič proti klasickej medicíne, ale v liečbe chorôb, kde zlyhala, nám pomohla homeopatia! Touto cestou sa chcem srdečne poďakovať p. Piovarčimu. S úctou, Denisa


Jana, Viedeň:

Moja dcéra trpí na rôzne alergie. Jej problémy začínajú na jar, keď sa príroda prebúdza zo zimného spánku a začnú kvitnúť rôzne kvety a trávy. Začnú ju svrbieť oči, opuchnú jej , tečie jej z nosa. Nechcela som jej nasadiť alopatické lieky, ktoré len potlačia príznaky, ale nevyliečia. A to už nespomínam vedľajšie účinky. Vsadili sme na homeopatiu a myslím, že sme urobili dobre. Dcéra brala homeopatické konštitučné lieky a prejavy alergie sa úplne minimalizovali. Po pokosení trávy si párkrát siahla na oči a vyfúkala nos,trvalo to pár minút-to bolo všetko!!!! To sa nedá ani porovnať s predchádzajúcimi reakciami, keď sme museli utiecť z parku domov, lebo nemohla svrbenie očí v parku od kvitnúcich tráv vydržať a lialo jej neustále z nosa. Takže: homeopatiu vrele odporúčam.